Montaż zadaszeń tarasowych

– Wrocław

Firma DrewnoHurt specjalizuje się nie tylko w sprzedaży elementów drewnianych do budowy wielu różnych konstrukcji, ale także w montażu zadaszeń tarasowych. Dostępne są onte w różnych kształtach i wymiarach na indywidualne zamówienie klienta. W naszej ofercie mamy zartówno altany z zadaszeniem jak i nowoczesne osłony i zabudowania tarasu dostosowane do potrzeb klienta.

Konstrukcja zadaszeń tarasu wykonana jest z wysokiej jakości drewna, które jest odpowiednio zaimpregnowane i zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Natomiast dach zadaszenia tarasu wykonany jest z poliwęglanu.

zadaszenie nad tarasem

Z czego wykonać konstrukcję zadaszenia tarasu?

W pierwszej kolejności należy znaleźć odpowiednie miejsce do montażu zadaszenia. Czasami jest ono wykonywane na tarasie, a czasami na ziemi, aby zabezpieczyć meble przed deszczem lub nadmiernym nasłonecznieniem. Daszek lub markiza sprawdza się tylko w przypadku mniejszych zadaszeń. Jeśli jednak zależy Ci na osłonięciu większej powierzchni tarasu oraz osłonięcie przed wiatrem boków, np. zasłonami lub ściankami, konieczny jest montaż szkieletu. Do wykonania konstrukcji wykorzystujemy belki KVH, gdyż są one wykonane z dobrej jakości materiału, który odporny jest na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

zadaszenie nad tarasem

Zadaszeniem tarasu określamy wszystkie konstrukcje, na które może zdecydować się każdy, kto ma własny kawałek podwórka. Na tarasie drewnianym lub kompozytowym można ustawić stabilne zadaszenie, a daszek ochroni przed deszczem i nadmiernym słońcem.

zadaszenie nad tarasem

Montaż zadaszenia tarasu
w DrewnoHurt

Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą Cię przez cały proces inwestycji. W pierwszej kolejności zajmą się przygotowaniem projektu oraz wyborem najlepszych elementów konstrukcyjnych. Montaż realizuje zespół fachowców, którzy wszystkie prace wykonują krok po kroku. Przedstawią Ci oni także innowacyjne rozwiązania, które pozwolą stworzyć estetyczną i funkcjonalną przestrzeń.

Oferujemy zarówno materiał do wykonania tarasu oraz jego profesjonalne wykonanie i wykończenie. Całość prac realizowana jest przez naszą firmę co gwarantuje Ci profesjonalne wykonanie usługi.