Montaż elewacji drewnianych

– Wrocław

Drewniane elewacje są coraz częściej wykorzystywane do nowoczesnego i zarazem eleganckiego wykończenia domu.

Montaż elewacji drewnianej należy pozostawić specjalistom, którzy wykonają usługę zgodnie z instrukcją. Dlatego firma DrewnoHurt oferuje montaż desek elewacyjnych. Aby zapobiec powstawania rdzawych zacieków używamy wyłącznie nierdzewnych śrub i wkrętów. Drewno oraz deski elewacyjne są odpowiednio wysuszone i zabezpieczone, aby cała elewacja była odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz lub wysoka temperatura i promieniowanie UV. W naszej ofercie posiadamy deski elewacyjne modrzewiowe, sosnowe i z drewna egzotycznego.

Deski elewacyjne
i ich konserwacja

Większość oferowanych przez nas desek jest impregnowana i malowana przez producentów. Niektóre rodzaje trzeba jednak pokryć warstwą impregnatu przez montażem. Warto także użyć specjalnych środków przeciwko grzybom, bakteriom i pleśni. Impregnację oraz malowanie przeciwko szkodnikom należy powtarzać regularnie co kilka lat, aby zapobiec powstawaniu uszkodzeń. Do najczęściej wykorzystywanych środków wykończeniowych są oleje i lazura, które używane są także podczas impregnacji tarasów.

Jeśli zastanawiasz się nad montażem elewacji drewnianej na swoim domu- skorzystaj z naszej usługi. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie drewno i wszystkie elementy zamontują profesjonalnie- skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły usługi.

Przejdź do kontaktu

elewacja drewniana