Montaż domków ogrodowych

– Wrocław

Firma DrewnoHurt oferuje montaż domków ogrodowych na terenie całego Województwa Dolnośląskiego. Od Ciebie oczekujemy tylko przygotowania podłoża do montażu domku, a resztą zajmą się nasi pracownicy. Domek ogrodowy może pełnić wiele funkcji. Zaczynając od składu zabawek, poprzez domki na narzędzia, wiata na drewno lub małe domki letniskowe.

Drewniany domek ogrodowy wykonywany jest na specjalne życzenie klienta. Cieszą się one dużą popularnością wśród naszych klientów. Ich konstrukcja jest bardzo lekka co pozwala przenieść konstrukcję w razie konieczności.

montaż domku ogrodowego

Zleć montaż swojego domku ogrodowego nam i ciesz się z profesjonalnie wykonanej usługi

Przed rozpoczęciem prac związanych z montażem zgłoś się do nas w celu otrzymania rysunku dotyczącego wymiarów fundamentów i rozmieszczenia legarów. Znacząco ułatwi to w późniejszym czasie zarówno montaż domku jak i jego użytkowanie przez kolejne lata. Jeśli w miejscu postawienia domku nie ma dostępu do elektryczności- poinformuj nas o tym.

Podłoże pod domek ogrodowy

Podłoże pod domek drewniany powinno być stabilne i wypoziomowane. Może być ono wykonane z kostki brukowej, wylewki lub bloczków betonowych. Konieczne jest także wyrównanie i utwardzenie gruntu, na którym ma znajdować się konstrukcja.

Montaż domku ogrodowego z DrewnoHurt

Poza tym, że nieopodal miasta Wrocław prowadzimy skład drewna budowlanego i konstrukcyjnego, specjalizujemy się w realizacji funkcjonalnych i praktycznych domków ogrodowych. Są to konstrukcje o stosunkowo niewielkiej powierzchni, które w szybkim i krótkim czasie pozwalają wprowadzić zmiany w ogrodzie lub na działce rekreacyjnej. Do produkcji ogrodowych domków wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy drewno o odpowiedniej klasie wytrzymałości i odporności na wilgotność. Materiały, z którego tworzone są obiekty, gwarantują komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Cała konstrukcja domku ogrodowego jest wykonana z drewna i zabezpieczona odpowiednim impregnatem. Domek doskonale sprawdza się jako miejsce na narzędzia ogrodowe, ale może również z powodzeniem pełnić funkcję altany. Ściany domku są malowane farbą w dowolnej kolorystyce.

Potrzebujesz domku ogrodowego na swoją posesję? Szukasz odpowiedniego drewna do jego wykonania? Sprawdź naszą ofertę sprzedaży drewna oraz montażu konstrukcji domków drewnianych, ogrodowych i altan. Mimo, iż nasza siedziba mieści się 15 km od Wrocławia, naszą ofertę kierujemy zarówno do mieszkańców miasta jak i całego Województwa Dolnośląskiego.

skracanie deski w podłodze domku drewnianego