Deska podłogowa

– Wrocław

Deski podłogowe stanowią solidna podstawę funkcjonalnego i atrakcyjnego wnętrza. Różnorodność oraz szeroka gama oferowanych przez nas produktów, pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia. Deski podłogowe pasują zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego stylu.

Dlaczego warto wybrać deskę podłogową?

Drewno jest naturalnym materiałem do budowy domów i różnych konstrukcji. Z desek podłogowych można wykonać posadzkę, która gwarantuje trwałość i wytrzymałość, a także dodaje każdemu wnętrzu przytulnego i niepowtarzalnego klimatu. Warto także pamiętać o prawidłowym zabezpieczeniu desek podłogowych, dzięki czemu może ona przetrwać dziesięciolecia nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Stosowanie drewnianych desek podłogowych wewnątrz budynku pozwala dodatkowo przedłużyć ich żywotność. Podłoga wykonana z drewnianych desek jest łatwa w czyszczeniu, utrzymaniu i konserwacji.

Deska podłogowa

Zalety deski podłogowej

Podłogi drewniane wykonane z desek posiadają wiele zalet. Wśród nich możemy zaliczyć:

  • wytrzymałość i trwałość przez wiele lat;
  • duża odporność na uszkodzenia mechaniczne;
  • drewniane deski mają antystatyczną powierzchnię, która nie wydziela szkodliwych dla zdrowia związków;
  • bezpieczna dla alergików i astmatyków;
  • przyjazny dla zdrowia mikroklimat poprzez oddychanie drewna i jonizację powietrza;
  • doskonałą izolację akustyczną i termiczną;
  • możliwość kilkukrotnej renowacji podłogi.

Drewniane deski sosnowe, świerkowe i modrzewiowe w klasie A/B

Osobom, które cenią sobie życie w zgodzie z naturą, oferujemy drewniane deski podłogowe najwyższej jakości w klasie A/B. Główna płaszczyzna desek jest odpowiednio wystrugana i ma frezowane krawędzie. Dolna część posiada podcięcia, które pozwalają wyeliminować naprężenia drewna. Deska podłogowa produkowana jest w długości od 2,50- 5,40 m. z odstopniowaniem co 30 cm. Każdy z naszych produktów jest przygotowany do montażu na legarach za pomocą wkrętów lub gwoździ.

podłoga z deski podłogwej

W naszej ofercie posiadamy także deski dwustronnie gładkie- staropodłogę. Jest to bardzo praktyczny produkt, gdyż dzięki swojej grubości i wytrzymałości może z jednej strony stanowić piękną podłogę, a z drugiej estetycznie wyglądający sufit. Oferowane przez nas drewniane deski podłogowe wyróżniają się doskonałymi parametrami, co pozwala na ich precyzyjny montaż, gwarantując tym samym stabilność podłogi podczas jej użytkowania.

Naturalna, odpowiednio pielęgnowana posadzka z drewna może służyć przez wiele lat.

Poza sklejką czy drewnem klejonym, oferujemy Państwu najwyższej jakości deski podłogowe. Są one produkowane w różnych długościach i przystosowane do montażu na legarach. Każda dostępna w naszej ofercie deska podłogowa jest wytwarzana z naturalnego drewna. Polecamy głównie deskę sosnową, świerkową oraz z modrzewia syberyjskiego. Poza deską tradycyjną, posiadamy również 2-stronnie gładką stropopodłogę.