Montaż tarasów – Wrocław i cała Polska

 

Wydawać by się mogło, że montaż tarasów nie jest czynnością trudną i skomplikowaną, jednak z całą pewnością wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Przede wszystkim należy pamiętać, że deski tarasowe powinny być montowane na twardym i stabilnym podłożu, a co więcej, powinno ono być przesiąkliwe lub posiadać minimalny spadek, który zagwarantuje prawidłowy odpływ wody.

Montaż tarasu

Decydując się na montaż tarasów, warto także mieć na uwadze, że drewno jest naturalnym surowcem, dlatego ułożenie desek powinno obejmować procesy jego wysychania oraz ewentualnego pęcznienia. W tym celu zaleca się zastosowanie przynajmniej 5-10 mm odstępu między kolejnymi deskami, co pozwoli drewnu na swobodne oddychanie. Przed przystąpieniem do prac montażowych, deski należy poddać zabezpieczeniu olejem ze wszystkich czterech stron. Czynność zaleca się powtórzyć 1-2 razy. Należy pamiętać, że zbyt szybkie nałożenie kolejnej warstwy może przyczynić się do zważenia oleju.

Taras drewniany

Kompleksowe usługi z zakresu montażu tarasów

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, oferujemy kompleksowe usługi związane z montażem tarasów. Fachowo i bezproblemowo montujemy tarasy zarówno na gruncie, jak również na istniejącej płycie betonowej. Na Państwa indywidualne życzenie jesteśmy w stanie pomóc w doborze najlepszych desek tarasowych, a także usunąć istniejącą nawierzchnię (np. terakotę), by w jej miejsce zamontować nowy taras.

Taras z drewna

Chociaż siedziba naszej firmy jest zlokalizowana w pobliżu miasta Wrocław, to rzeczywistym obszarem naszej działalności jest cała Polska. Oznacza to, że usługi z zakresu profesjonalnego montażu tarasów świadczymy dla Klientów z całego kraju.

Drewniany taras

Produkty