Impregnat do drewna

Profesjonalny impregnat do drewna Altax – ochrona drewna przez 5 lat

 

Odpowiednie zabezpieczenie drewna, zwłaszcza użytkowanego na zewnątrz lub w miejscach trudno dostępnych, stanowi niezwykle ważny zabieg. By przedłużyć żywotność drewnianych przedmiotów i jednocześnie podkreślić ich naturalne piękno, stworzono profesjonalny impregnat do drewna Altax, zapewniający pięcioletnią aktywną ochronę.

impregnaty do drewna altax

Produkt nie wymaga stosowania specjalistycznych podkładów i może być używany zarówno do zabezpieczenia drewna oszlifowanego, jak i nieoszlifowanego bądź słabo oszlifowanego.

Doskonale sprawdzi się do ochrony drewna przed owadami, grzybami oraz niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Jest polecany do stosowania wewnątrz (okna, boazerie, drzwi), jak i na zewnątrz. Przy pomocy impregnatu do drewna Altex można zabezpieczać:

  • bramy,
  • płoty,
  • pergole,
  • elewacje,
  • podbitki,
  • wystające elementy więźby dachowej, itp.

SZCZEGÓŁOWY OPIS - KOLORYSTYKA - WYDAJNOŚĆ odnośnik do strony producenta - otwiera w nowym oknie

Skuteczne i trwałe zabezpieczenie drewna

Drewno, chociaż samo w sobie jest odporne na działanie wody, to poddawane przez dłuższy czas zawilgoceniu i pozbawione możliwości naturalnego jej odprowadzenia, staje się doskonałą pożywką dla różnego rodzaju mikroorganizmów.

Prezentowany impregnat do drewna Altax, który mogą Państwo zamówić w naszym składzie koło Wrocławia, pozwala skutecznie i trwale zabezpieczyć różnego rodzaju przedmioty drewniane. Dzięki unikalnej formule preparat chroni drewno przed wilgocią, śniegiem i intensywnym promieniowaniem ultrafioletowym, wzmacniając przy tym jego naturalną strukturę. Przedłuża żywotność drewna, a także przeciwdziała jego niszczeniu przez owady, pleśnie oraz grzyby.

Produkt posiada ważny Atest Higieniczny. Zapewnia aktywną ochronę przed okres 5 lat, nadając drewnu wyjątkowy koloryt i zachowując jego naturalny rysunek. Impregnat do drewna Altex jest dostępny także w różnych wersjach koloryzujących, które skutecznie zapobiegają nieestetycznemu szarzeniu.

Jeśli poszukują Państwo najwyższej jakości impregnatu do drewna, zapraszamy do siedziby naszej firmy nieopodal miasta Wrocław, gdzie uzyskają Państwo pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań i ustalą szczegóły dostawy. Dobór produktu powinien być uzależniony między innymi od przewidywanych warunków użytkowania elementów drewnianych, stopnia ich narażenia na czynniki atmosferyczne oraz od pożądanego wyglądu.

Produkty